KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13491546
nr 1349 1546
Per Adalbert von Rosen
(f. 1953), Sverige
Blandteknik, Ishockeyspelare. Signerad, oramat löst blad. Bladets mått: 29,5x20,5 ca
Per Adalbert von Rosen, född 1953 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 september 2020
kl 18:37:50
28/9 17:14:37
Per Adalbert von Rosen
Läs mer om Per Adalbert von Rosen